přeskočit k navigaci »

Agroturistické centrum

Agroturistické centrum

Agroturistika je v posledních letech velmi oblíbeným a často vyhledávaným turistickým cílem. Přijeďte si také odpočinout na venkov, přičichnout k slámou provoněné stáji a seznámit se životem u koní. Nabízíme vám překrásné vyjížďky, pobyty na farmě, nahlédnutí do chodu agroturistického centra a nezapomenutelnou dovolenou v nádherné krajině poblíž lázeňského města Karlovy Vary. Agroturistické centrum Aghitour se nachází v krásném prostředí Fojtova u Nejdku. Farma je od Karlových Varů vzdálená přibližně 15 kilometrů. Ve stáji Aghitouru je ustájeno 18 koní.

více o agroturistickém centru

Jezdecký klub Artex Nejdek

Jezdecký klub Artex Nejdek

Artex se stará o kvalitní výcvik členů oddílu, je pořadatelem příměstských letních táborů a pomáhá s výcvikem dětí, které jsou zde na letním táboře ubytovány. V rámci oddílu jsou zde k dispozici dva cvičitelé, kteří se pravidelně věnují členům oddílu a pomáhají s výcvikem. Oba cvičitelé jsou zkušenými jezdci a připraví vaše děti na závody a pomohou jim se složením Zkoušek základního výcviku jezdce(ZZVJ), popř. vám poradí s výběrem vhodného koně pro vaše dítě.

více o ARTEXU

Příměstské letní tábory JK Artex Nejdek

Příměstské letní tábory JK Artex Nejdek

JK Artex Nejdek a jezdecké školka budou pořádat v létě 2015 příměstský tábor s koňmi pro děti ve věku od 6 do 14 let. Provozní hodiny tábora jsou od 8:00 do 18:00. Jak bude vše probíhat?

více o příměstských letních táborech

AGHITOUR s.r.o.

AGHITOUR s.r.o.
Vintířov 127
Vintířov, 357 35
IČO: 279 74 600
DIČ: CZ 279 74 600
Tel., fax: 352 605 012
e-mail: aghitour@aghitour.cz

 


© AGHITOUR s.r.o. | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign