přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka » Jezdecký klub Artex Nejdek

Jezdecký klub Artex Nejdek

V našem agroturistickém centru působí oddíl JK Artex Nejdek. JK Artex se stará o kvalitní výcvik členů oddílu, je pořadatelem příměstských táborů a pomáhá s výcvikem dětí, které jsou zde v jezdecké školce. V rámci oddílu jsou zde k dispozici dva cvičitelé, kteří se pravidelně věnují členům oddílu a pomáhají s výcvikem. Oba cvičitelé jsou zkušenými jezdci a připraví vaše děti na závody a pomohou jim se složením Zkoušek základního výcviku jezdce(ZZVJ), popř. vám poradí s výběrem vhodného koně pro vaše dítě.

Pro členy oddílu je k dispozici klubovna s barem a sociální zařízení. Každý člen oddílu pomáhá s koňmi a jednou za čas pomáhá s víkendovými službami. Členství v oddílu je zpoplatněno 200Kč/měsíc. Z příspěvků se hradí oddíloví koně, elektrika, voda, skokový materiál, hala, cvičitelé.

Děti v oddílu mají k dispozici koně klubu, na kterých mohou pod dohledem provádět výcvik. Povinností členů je obstarat koně před a po ježdění, čistit koně, udržovat v čistotě stáj, sedlovny a klubovnu a také veškeré věci, které sježděním souvisejí- sedla, uzdečky, deky, apod. Pro členy jsou připraveny pravidelné tréninky a vyjížďky v terénu. Menší děti a začátečníci začínají s výukou na lonži a učí se základním dovednostem a udržení rovnováhy na koni.

Ostatní členové oddílu mají své soukromé koně na kterých se pravidelně účastní závodů doma i v zahraničí.

Poptávkový formulář

Máte zájem o další informace o agroturistickém centru? Neváhejte nás kontaktovat:

Položky označené * jsou povinné.

 


Zaškrtněte pole "nejsem robot" a dokončete následující jako ochranu proti SPAMU.

 
 
 
AGHITOUR s.r.o.

AGHITOUR s.r.o.
Vintířov 127
Vintířov, 357 35
IČO: 279 74 600
DIČ: CZ 279 74 600
Tel., fax: 352 605 012
e-mail: aghitour@aghitour.cz

 


© AGHITOUR s.r.o. | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign