Pomoci PENB budete vědět jak na tom jste

Mnozí z vás řeší situaci, že si musejí nechat zpracovat PENB, ale nemají k tomu dostatečné podklady. Chybějí vám plány domu nebo jiné dokumenty. Nemějte strach, nejste jediní, kdo musí řešit tuto nepříjemnost.
Při zpracování je samozřejmě lepší, pokud můžete firmě nebo vybranému specialistovi poskytnout potřebné doklady, na jejichž základě zpracuje PENB a následně vám předá i grafické vyjádření výsledků, tzv. energetický štítek. Nicméně v případě, že je nemáte, řeší se situace tím, že se na místo dostaví technik, který si celou nemovitost projde, zjistí konkrétní informace a na základě toho následně zpracuje PENB. Jediné, co je s touto službou spojené, je poplatek za tento výjezd, takže v konečné sumě zaplatíte za průkaz o něco více, než kdybyste měli k dispozici všechny papíry od domu.

U nás předem víte, kolik za službu zaplatíte

Nestane se vám tak, že byste byli při placení překvapeni sumou, kterou po vás budeme požadovat. Informovat se můžete v našem ceníku, a pokud zde nenajdete variantu, která se vás týká, není nic snazšího, než si nechat vyhotovit cenovou nabídku na váš konkrétní případ, kterou vám rádi připravíme.